| MCboy250 a întrebat:

Cand am incercat sa-mi instalez Cyti Scylines mi-a dat eroarea asta: "The version of this file is not compatible with the version of Wndows you're running.Check your computer's system information to see whether you need an x86(32 bit) or x64(64 bit) version of the program, and then contact the software publisher.
Ce pot sa fac sa rezolv cine vreo solutie sa-m scrie laughing Mersi!

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ce sistem de operare ai si pe cati biti?
Ai aici cerintele jocului: http://www.game-debate.com/....../index.php

| MCboy250 explică (pentru Zaygon):

32 bit Operating System

| Zaygon a răspuns (pentru MCboy250):

Iti trebuie windows pe 64 de biti.

| Vasilache_Stefan_1997 a răspuns:

Pai vezi de cati biti e PC-ul tau si downloadeaza versiunea pentru pc-ul tau. Nu stiu e ciudata eroarea asta. Poti cauta pe google City Scylines error... si numarul erorii care ti-l spune sau daca nu ti-l scrie scrii eroarea fix cum ai scris-o si aicea. Nu stiu sigur daca o sa gasesti da incearca ca nu strica laughing