| MicutzuDragutzu a întrebat:

Cand deschid calculatorul ( Inaite sa imi apara imaginea cu "Welcome" ) Imi apare o imagine albastra in care scrie " Checking file system in D " si ruleaza ceva si asa imi apare mereu cum fac sa dispara?

6 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

Trebuie sa deselectezi din Bios optiunea shut down background

| MicutzuDragutzu explică (pentru alexxis0712):

Mai exact unde in BIOS? In : Main, Advance, Security, Power sau Boot.

| Cineva2424 a răspuns:

Poti sa intri in bios cum a zis Johnnnye, dar daca nu te descurci, cand vezi checking file system in D, apesi pe tasta ca acolo zice ca daca vrei sa anulezi checking, sa apesi pe o tasta la intamplare in 10 sec.