| CosminCSM00 a întrebat:

Cand aprind calculatorul ianintea de imaginea aia cu welcome imi apare o imagine albastra cu un scris si o numaratoare de la 10...1 la unu si trebuie mereu sa dau enter...cum fac sa dispara cand aprind pc-ul?

Răspuns Câştigător
| Andrada003 a răspuns:

Ai noroc! Si mie mi s-a intamplat lasi sa treaca numaratoarea aia si nu mai da enter asteapta o sa-ti apara mai multe scrisuri sa le lasi sa-si faca treaba apoi se va reporni sistemul si nu-ti mai apare eroarea! Mie asa mi s-a intamplat! Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| DaNyEl64 a răspuns:

Nu mai apasa pe nimic si asteapta sa isi faca treaba. Dureaza max 10 min. Bafta!