| ionita00 a întrebat:

Cand incerc sa downloadez ceva, descarcarea ramane la 99% la suta si nu mai merge dupa, de ce se intampla acest lucru?
PS: am incercat cu 2 browsere, dar rezultatul este acelasi!

Răspuns Câştigător
| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Ai luat virusi/ a ''imbatranit'' windows'u, schimba windows big grin

7 răspunsuri:
| PciTheGamer a răspuns:

Trebuie sa schimbi windows-ul si dupa sa incerci in Chrome, fiindca Explorer e mult mai invechit.Si eu am avut aceeasi problema.

| ionita00 explică (pentru PciTheGamer):

Pai eu Chrome am, mi-am luat pc nou si i-am bagat windows acum 2 luni, deci trebuie sa-l rebag?

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns (pentru ionita00):

Acum da! Nu poate fi recuperat! Sfatul meu este sa ca dupa ce schimbi windows, intri in Windows Update si cauta Update for Internet Explorer 9! uita de mozzila, chrome, safari sau alte porcari

| PciTheGamer a răspuns (pentru ionita00):

Da

| AdinaDenisia a răspuns:

Poate ai vreun virus la calculator..parerea mea este sa mergi sa intrebi un specialist... poate nu este bun antivirusul...dar nu fa ceva de capul tau poate sa se inrautateasca situatia

| dannyel94 a răspuns:

Nu mai ai spatiu in partitai c.

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns (pentru dannyel94):

Daca nu avea spatiu nu incepea download'u :@ plus e foarte putin probabil sa se umple partitia chiar la 99% laughing))