| NesCafe a întrebat:

Cand incerc sa ma conectez la mail ma conectez linistit dar cand vreau sa vad mesajele de la Spam si Imbox nu merge....se incarca in continuare si nu imi arata mesajele... sfaturi e de la mine sau de la ei?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Buna, asa am patit si eu azi, nu umbla la pc, e de la ei, ai rabdare pana maine dimineata! Risti sa blochezi pc cu nerabdarea, succes!

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

E de la ei. Asa e si la mine si de azi dimineata tot incerc sa intru si nu merge

| ToLoveRu a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Ma gandeam ca am facut eu vreo tampenielaughing

| misticboyy a răspuns:

Asa e ink de aseara...