| Georgcool02 a întrebat:

Cand vreau sa vad noutatile de la Y.Mess. si apas pe Insider imi apare acea fereastra si imi spune ca:,, A aparut o eroare la incarcarea acestui flux...". De ce se intampla asta si cum rezolva aceasta problema?

PS:Funda happy

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ia incearca dezinstalarea programului YAHOO MESSENGER si apoi instaleaza-le din nou intr-o versiune noua si actualizata!

| dorupocol a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru si nu pot rezolvz nici daca pun din nou messengerul astept si eu o rezolvare