| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa vad un film pe internet imi apare,, Serverul a refuzat conexiunea" si nu ma pot uita la nimic, ce sa fac?
Am incercat si pe alt calculator dar tot asa zice.

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

? ce sistem de operare ai?
incearca sa faci acelasi lucru cu o versiune de linux live scrie o imagine de blinux pe un cd si incearca acelasi lucru (recomand pinguy os) si ca idee scrie sistemul tau de operare si browserul de internet chiar mai facut curios ce provider de internet a inceput cu cenzura?
daca nu ai dai de cap incercam cu team viewer-ul imi dai un pm

| Digital112 a răspuns (pentru soul2soull):

Mai aveai putin si ii spuneai sa-si ia alt pc

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu stiu de ce, dar mai bine il descarci.