| Phancesky a întrebat:

Care antivirus e mai bun? Bit Defender sau Clean Master? De ce? Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Zazy a răspuns:

Bit Defender. Clean Master îți încarcă telefonul cu foarte multe chestii, care nu au ce căută în telefonul tău, iar reclamele care apar sunt insuportabile. Nu te lua după alții, te asigur că Clean Master este mai mult un virus, decât un antivirus laughing. Ți-aș recomanda și antivirusul Avast, care la fel ca Bit Defender, este foarte bun! O zi bună!

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

BitDefender este pe primul loc in topul programelor antivirus, a fost declarat astfel de mai multe laboratoare care au testat programe antivirus. N-am auzit de Clean Master pana in prezent si nici nu l-am vazut sa apara in top 10 programe antivirus.

| darrio2007 a răspuns:

Bitdefender.Clean Master nu este un antivirus propriu-zis.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Bitdefender, conform statisticelor acesta a fost declarat cel mai bun antivirus din lume al anului 2014. Clean Master nu este asa de bun fata de tehnologia Bitdefender.

| Eduard619 a răspuns:

Clar Bitdefender, clean master nici nu este un program de antivirus...plus bitdefender este votat unul dintre cele mai bune antivirusuri din lume.Deci eu merg pe varianta BD.

| KLiNK a răspuns:

Bitdefender. Clean Master nu este chiar un antivirus...

| Xenoverse a răspuns:

BitDefender este cel mai bun antivirus, clean master nu este de treabă

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Master, este o prostie, in loc sa iti curete telefonul, ți-l face mai praf.
Recomand Avast, este cel mai bun. Funda?

| toleagiulia a răspuns:

Clean Master curata mult mai bine virusii, e mult mai bun eu il folosesc!

| Ghknn a răspuns:

Bitdefender.

| CLU a răspuns:

Clean Master pentru ca vine cu tot cu CM Security

| Iana2205 a răspuns:

Clean Master
Pt. Ca are mai multe obtiuni.
Poti pume parole la aplicații, poți sa scazi temperatura telefonului daca sa încălzit cat ai stat pe el, poți sa cauți viruși, poți sa optimizezi aplicații, sa scapi de fișiere nedorite si lista continua...
Primesc funda?

| Phancesky explică:

Da dar la Bit Defender la orice aplicatie cum ar fi Aptoide care se zice ca e virus... spune ca e curata