| BlackRose_2003 a întrebat:

Care browser este mai bun : Google Chrome sau Safari? plzz rasp...
P. S. Am Windows 7

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chrome
eu il am si e mai rapid ca orice ama vut vreodata

vara pop=-upuri sacaitoare

pur si simplu e GROZAV

ti-l recomand cu placere
si downlaodul e mai simplu fara zeci de ferestre viteza navigare buna

eu ii dau un 10 din 10

merge
la perfectie

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Chrome e mai bine optimizat. Safari e portat, iar optimizarile de pe mac nu sunt atat de eficiente pe windows. Le poti instala pe ambele, iar apoi alegi ce iti place.

| CM7YRE a răspuns:

Google chrome e mai rapid, versiunea 13, are instant pages.

| Narcis2007 a răspuns:

Chrome...totusi e mai bun opera

| cby a răspuns:

Safari din cite stiu este un browser Apple deci nu are cum (decit daca l-au portat producatorii) sa mearga pe sisteme Windows. Merge pe MacOS, iOS, in principiu il gasesti pe diverse produse Apple.

| bluebios a răspuns:

Amadoua sunt la fel de bune, dar daca ar fi sa aleg dintre acestea doua as alege google chrome. Preferatul meu este Firefox datorita faptului ca are multe extensii.

| Kidd_6010 a răspuns:

Pentru Windows 7 si nu numai eu as alege Google Chrome, pe asta il folosesc si eu.

| CGDclau a răspuns:

Eu zic ca google chrome e mai bun...

| ANdrei_2282 a răspuns:

Chrome Funda!