| Mellie00 a întrebat:

Care e diferenta intre iphone 3gs original si chinezesc?

6 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Pai...ala originalul este made in china. Uita aici videoclip despre cum sa diferentiezi un iphone original vs. replica http://www.youtube.com/watch?v=9_QDUap5p2g Dupa cum obseri in videoclip, ala original scrie pe el Made in China iar pe replica scrie Made in California.

| Cezar a răspuns:

Ala chinezesc se strica mai repede rolling on the floor

| Rallu_2412 a răspuns:

Pai este! Cel original este mult mai bun si te va tine mult mai mult timp decat cel chinezesc. Deoarece cel chinezesc este facut pentru cei care nu isi permit unul original. Deci daca chiar vrei sa iti iei unul mai bine platesti mai mult pentru unul original decat pentru unul chinezesc care nu te va tine mult timp. Parerea mea!

| Bogatasul a răspuns:

Pai ala chinezesc e din china laughing))))))))))))))))))))

| ωнιмs a răspuns:

Bun, păi întrebarea ta e foarte bună :]
Diferenţa dintre un iPhone 3gs şi o replică este una considerabilă thinking
Chinezescul nici nu cred c are sistem de operare antorid, ţi se va închide singur după numar 3 luni de folosire... Sau chiar mai mult dacă ai grijă de el :]
Afişarea diverselor eplicaţii nu va fi la fel şi preţu îşi spune cuvântul
Tu dacă ţi`ai cumpăra o maşină ce ţiai lua o DACIE sau un BMW

| Bogatasul a răspuns (pentru ωнιмs):

Sistem de operare android happy