| bOom a întrebat:

Ce difirenta este dintre iphone original si cel chinezesc. Un cunoscut de al meu imi propune sa cumpar un iphone chinezesc cu 140 de dolari? Este oare acest pret real? Merita sa cumpar iphonul chinezesc?

8 răspunsuri:
| MihaLoveYou a răspuns:

Mai sigur este sa iti cumperi un IPhone original, fiindca nu poti sa ai incredere in toate lucrurile chinezesti, eu am o prietena care are un IPhone original de 3 ani si e inca foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici o diferenta cumparal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumpara nimic. in cluj prin centru si cu 20-30 de lei il cumperi iphone-u chinezesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii o panarama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga...Eu chiar am Iphone chinezesc.si ce sa iti zic, e dragut si chiar costa atatbig grin dar tot mi-as lua un iphone original pentru ca. sti uh e originalhappy de fapt intrte ele nu exista nici o difthinking sunt la felbig grin deci poti face ce vrei...si in leg` cu ce a supus ioana181 poate ia` pus bombe atasate` cine stielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu merita in primul rand pentru ca iphonul original este rezistent la socuri dar nu la socuri prea mari insa iphonul chinezesc nu rezista nici cum daca l-ai scapat pe jos n-are nici o sansa si il tine bateria mai putin...