| maniac a întrebat:

Care e mai tare la facilitati si design dupa voi? samsung omnia 7 sau iphone 4

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti spun eu si nu vorbesc de care este mai "slab" ce are IPhone 4
are procesor de 1 GHz Apple A4 processor si 512 MB RAM
are memorie de 32 GB
are videocalling over Wi-Fi only
are 300. 000 de aplicatii si jocuri in Apple store pe care le descarci mokka daca instalezi INSTALLOUS pe el!
nu se viruseaza
si implicit viteza de raspuns este mai mare!
Si acum te intreb unde gasesti 300. 000 de aplicatii si jocuri pentru Omnia? poate daca cauti vreun an pe google si nici asa! Am vorbit de utilitatea lui si referitor la utilitatea lui cauta pe google sa vezi cate exemplare sau vandut de fiecare! Si apoi sa te intrebi de ce oare?

| Narcis2007 a răspuns:

Iphone 4

| maniac explică:

Pff ar exista un grad de comparatie pentru ca nu e Samsung omnia ala simplu daca te-ai uita mai bine scrie omnia 7 ...documenteaza-te si tu pe net sa vezi ca nu e chiar asa slab cum crezi u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista grad de comparatie intre iphone 4 si omnia...
iphone e magnific, iti zic eu, care am avut si 3-ul.
Cat despre omnia...are un prieten, dar nu e stralucit

Bafta

| TheHobbitHere a răspuns:

Samsung omnia 7 normal!