| luvmariaaah a întrebat:

Iphone 5S sau Samsung Galaxy S5? Care are mai multe facilitati?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu as platii pentru Iphone 5S niciodata. Galaxy S5 este cu mult peste acel telefon la performante are 2gb ram ( pe langa 1gb la iphone ), procesor quad-core la 2. 5Ghz ( 1.3 ghz dual-core iphone ), un ecran mult mai mare, etc. Acum cei de la Samsung au copiat si ei dupa Apple acea deblocare pe amprente, care pe S5 este o dezamagire totala, dar nu cred ca atunci cand ai vrea sa deblochezi telefonul, fie el si Iphone 5, il vei debloca pe amprenta. Uite si un mic reviw in limba romana :) : https://www.youtube.com/watch?v=keawSduhsJU

| luvmariaaah explică (pentru Jipa95):

Nu banii ar fi o problema, dar daca investesc intr-un telefon "de fițe" macar sa aiba facilitati pe masura asteptarilor.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S5

| SouLIce a răspuns:

Eu zic sa te uiti si la LG g3
Din punctul meu de vedere LG-ul este peste iphone 5s sau galaxy s5

| Zdog a răspuns:

Samsung galaxy S5, IPhone 5S e de tot... (am avut si eu), pe mine IPhone-ul m-a tinut 2 luni.L-am scapat odata s-a crapat jos langa butonul de home, l-am scapat a-2-a oara s-a stins si apoi nu mai prindea semnal gsm si wifi. IPhone in afara de design nu are nimic interesant.Samsung galaxy S5 are si un design frumos si are si niste performante foarte mari.

Răspuns utilizator avertizat
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

S5 normal Iphone nu e bun de nimic