| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna marca de telefoane mobile, care evident fabrica cele mai bune telefoane mobile din lume?
Probabil cele mai bune sunt doar doua, care concureaza totodata, Apple si Samsung, din experienta mea astea doua sunt cele mai bune.
Care este cel mai bun soft, iOS sau Android, am vazut ca in App Store (la iPhone) multe aplicatii costa bani, in schimb, la Android Market (la Samsung), aceleasi aplicatii nu costa nimic, iata probabil primul argument ca Android este mai bun decat iOS.
Ce cred eu este ca iPhone nu are aceleasi performante ca un Samsung, voi ce spuneti, as vrea sa gasesc un raspuns la toate intrebarile pe rand, cea mai buna marca de telefoane mobile, cel mai bun model de la marca respectiva, si cel mai bun soft din lume pentru orice (aplicatii, joaca, etc), cat costa telefonul nu conteaza.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

La primul argument, ca aplicatiile iphone-ului sunt mai scumpe ca android, daca ai bani sa-ti iei iPhone, ai bani sa-ti iei si aplicatiile stai tu linistit, si nu-s deloc scumpe.
Eu zic ca nu exista un "cel mai bun" si ca fiecare are plusurile si minusurile lui.

4 răspunsuri:
| Gabryel32 a răspuns:

Nu...Nokia e cea mai buna firma, urmata indeaproape de Samsung & Sony Erricson

| kidi a răspuns:

Cele mai bune telefoane ar fi :iPhone, Samsung, Apple.

| stefanvalentinsak a răspuns:

Cea mai buna marca (care imi place mie)este Apple unele aplicatiii costa dar daca esti baiat destept ii faci jailbreak si poti face orice (iei aplicatii grati poti face look screen-ul ca la un android)cauta pe google jailbreak si ai sa vezi mai multe informatii(eu am iphone 4 si am pus siri pe el)

| grassuXXL a răspuns:

Niciodata nu m-am bazat pe Samsung parerea mea e ca Nokia, Alcatel, Motorola sunt cele mai bune