| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa adresez cateva intrebari legate de telefoanele mobile celor care sunt experti in acest domeniu :
1. Pana in acest moment care ar fi marca de telefoane mobile care fabrica evident cele mai bune telefoane mobile. Cand spun " cele mai bune " ma refer la rezistenta, performante, durabilitate, si alte criterii.
2. Ce spuneti de firma Samsung? Este sau nu cea mai populara firma de telefonie mobile din lume? Fabrica sau nu cele mai rezistente, performante si durabile telefoane?
3. Care sunt cele mai bune telefoane din lume? Clasament : 1, 2, 3, 4, 5.
O seara buna!

Răspuns Câştigător
| ovidiu8msn a răspuns:

Cred ca Nokia face cele mai bune telefoane. Am un N 6300 de 7 ani. Si acum imi functioneaza excelent.(nu sunt expert)