| fzcsm a întrebat:

Care este cel mai bun program de facut filme pe care il pot downloada de pe net gratis? Daca se poate si linkul! Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lorenyk a răspuns:

Iti recomand sa folosesti Windows Movie Maker, ar trebui sa il ai deja instalat in calculator.

24 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.onetruemedia.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program complex de facut filmulete. demo-uri etc. " Sony Vegas " dupa parerea mea cel mai bun si complex pentru asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BS.Player.Pro.v2 imi dai si mie linkul' pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Sony Vegas 7. 0. e destul de complicat pana cel inveti, dupa vei faceniste filme exceptionale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

INCEARCA Sony Vagas 7. 0 si poti face filmlete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows movie maker este cel mai slab... este pentru incepatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobe premiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este cel mai bun program de facut filme pe care il pot downloada de pe net gratis? Daca se poate si linkul! Ms anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-poate-si/ asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de www.google.com ecel mai bun si iti da si multe rezultate;):))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony vegas... da` e foarte greu de folosit... Da` si daca reusesti faci niste filme de nota 1000000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Vegas 7. 0 Cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este greu de explicat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui nici unu de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu poti sa faci filmulete online.nu am gasit nimic. dati-mi si mie linkul...va rooooogbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows movie maker

| fzcsm explică:

Pai eu fac cu movie maker numai ca vreau ceva mai profi.

| SLeVeN a răspuns:

BS.Player.Pro.v2

| SLeVeN a răspuns:

Stai nu am citit bine laughing ziceai de program de facut filme. sorry... eu ti'am dat program de vazut filme laughing... de facut filme incearca sa faci cu windows movie maker... care il gasesti deja in pc de la windows.