| DenisIonut01 a întrebat:

Care folosesti mai mult? Gmail sau Yahoo! Mail?
Dar care iti place mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gmail, folosesc, Gmail imi place mai mult. Nu primeste spamuri si imi notifica daca mailul a ajuns sau nu; chiar si daca adresa este inexistenta. Are si traducere, etc. Deci, Gmail.

10 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

Multumesc tuturor. happy Raspunsul lui byyee a primit funda deoarece a raspuns ce as fi raspuns si eu. Era o intrebare pentru a observa care domina in prezent.

| daηă a răspuns:

Folosesc Yahoo Mail. Nu am folosit niciodată Gmail, pentru că sunt mulțumită cu Yahoo Mail.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Eu personal folosesc Yahoo Mail pentru ce este ceva mai cunoscut, majoritatea cunostiintelor mele utilizeaza Yahoo Mail.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ambele, imi place mai mult gmail dar aderesa depe yahoo e folosita in prea multe locuri sa renunt la el.

| al3xander a răspuns:

Gmail pentru ca are serviciu de POP3 si IMAP gratis nu ca la yahoo (sa poti folosi e-mail-ul cu un client de e-mail tip Outlook sau Thunderbird)

| ionut1134 a răspuns:

Ambele happy dar daca asa alege ar fi yahoo

| maxb a răspuns:

Gmail.Yahoo a ramas in urma deoarece au un sistem de SPAM jalnic, si fara inovatii doar schimbarea interfetei in fiecare an.

| sosostore a răspuns:

Gmail. ma inteleg mai bine cu el decat cu yahoo

| TheEyes a răspuns:

Salut.
Yahoo Mail.winking
Salut, Bafta!

| TheRaul556 a răspuns:

Eu folosesc Yahoo Mail.