| piratuu a întrebat:

Care se pricepe in Google SketchUp, 3DS Max sau AutoDesk Maya? As vrea sa strang o echipa pentru creearea un mod "total conversion" pentru GTA San Andreas, adica: Cladiri diferite, masini diferite, 4-5 misiuni facute prin DYOM, pietoni, texturi, radio etc. Am nevoie mai ales de cineva care sa faca de la 0 scripturile jocului in legatura cu pietonii, masinile, semafoare. Cine stie sa lase un comentariu mai jos. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| terorvlad a răspuns:

Slabe sanse sa gasesti persoane pasionate atat de programare cat si 3d modeling/texturing/level design la nivelul de care este nevoie pentru a reusi ceva mediocru chiar. Sfatul meu : fie inveti singur aceste lucruri, fie angajezi (pe bani) liceeni/studenti/profesionalisti in domeniu dar avand in vedere ca sunt anul 1 la arhitectura si 5 din 350 de persoane stiu ce este un render, slabe sanse in Romania. Mult noroc

1 răspuns:
| piratuu explică:

Mersi pentru răspuns, am vazut niste moduri făcute de rusi, ucraineni si chiar de bulgari. Erau foarte bine făcute, mai ales blocurile, misiunile etc. Si m-am gândit sa fac cu o echipa un mod care sa includă si Romania printre mapperi. Înțeleg ca sunt slabe șanse. Oricum mersi pentru răspunswinking