| lllarisaa02 a întrebat:

Care stie o aplicatie pentru adroid, pentru camera foto. cand dau sa deschid camera, vreau sa fac o poza la o poza din galeria mea de poze, dar doar la o poza, nu tot ecranul. sper ca ati inteles intrebarea.

7 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

La ce drac sa mai faci o poza la poza cand poti sa faci cate duplicate vrei

| lllarisaa02 explică (pentru shannygelu):

Pai asa vreau eu, zi stii?

| shannygelu a răspuns (pentru lllarisaa02):

Dai pe poza click apoi selectezi copiere si copiezi in alta parte faci un alt folder si mai pui poza acolo

| shannygelu a răspuns (pentru shannygelu):

Asa ai 2 poze la fel numai ca sunt in diferite parti

| lllarisaa02 explică (pentru shannygelu):

Ma deci eu nu vreau asa. mi-e imi trebuie cand deschid camera ca fac o poza la o poza din galeria mea, dar ce parte vreau eu din acea poza. sper ca acum ai inteles care-i idea. n-o vreau identica si nici s-o tai cu tot felul de prorame. e m-ai complicat,,,, vreau sa selectez eu doar ce vreau din acea poza.

| shannygelu a răspuns (pentru lllarisaa02):

Asa ceva nu exista pe pc poti face ce vrei pe tel nu exista

| shannygelu a răspuns (pentru lllarisaa02):

Poti mari poza in ce zona vfrei tu si faci un screen shoot din power si volum-