| Qwerget a întrebat:

Care stiti un server de metin2 privat bun PvP pls spuneti...rate1000% dotat tot?big grin

11 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

Metin2 united eu am acolo :X e suuperlove struck iti da cal de la inceput.arma si armura +9; banii ii faci superr usor. e fffff cooolllll! la inceput esti la nivel 1 dupa aia la urm nivel esti la 30! eu sunt la 87. e ff usor sa crestilove struck

| Tanasescu a răspuns:

Stiu! Si eu iti recomand metin2 United.Am facut in 4-5zile Lvl 72winking
Chiar e tare! Incearca Si Tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nertmt2 recomand full PvP rate 1000% iteme noi in 2 zile am fost 99 in 20 min faci 150kk

| AndreiRadu00 a răspuns:

Pvp metin 2 gm e fulllll pvp

| PuF1zoR a răspuns:

Salut :) incearca www.metin4drugs.ro
Iti dau eu niste iteme si lv mare daca vrei :D sau pun un gm sa iti dea. Add pe mess. First_king_jedi@yahoo.com

| PuF1zoR a răspuns:

Uite. Intra pe asta. Iti dau eu iteme si level sau pun pe cineva sa iti dea www.metin4drugs.ro. Add pe mess : first_king_jedi@yahoo.com Scz e www.metin4drugs.ro :(

| mathew2002 a răspuns:

Cel mai prost sv de metin2 ii united nici nu merge sa te loghezi, toate username sunt luate spre exemplu gdhfvfjh ii luat si la email nu te lasa sa pui arond si punct spre exemplu contexemplar@exemplu.com nu te lasa!

| Baklaveaua a răspuns:

Uite aici un server cu rate 1000% www.metin2argo.com iti recomand. Serveru asta il joc eu acum.

| ExtremBoy1 a răspuns:

Tias Recomanda mt2 hammer, uniter, arcadia si iti mai dau un site pe care sa le cauti sunt numai pvp si privat de tot ce ai nev :http://www.e-joc.info/category/metin-2/ Poftim! Funda?

| rahan01 a răspuns:

Pfff am lvl 103 si am facut in imd cica 72 in 4 5 zile fac 100+ in 4 5 zile tongue