| Qwerget a întrebat:

Care stiti un server de metin2 privat bun PvP pls spunetibig grin...rate1000% dotat tot...happy

Răspuns Câştigător
| Kayle a răspuns:

Incearca pe asta: http:\hm2.zapto.org\ e ff tare te da lv 98 ai NPC de skill P si lv 120 grad cavaleresc king si toate armurile epice la shop, 1kkk din prima si asa mai departe. Doar incearcal! 80%roman

8 răspunsuri:
| ERMO a răspuns:

Clasamentul meu e urmatorul:
1.Suprememt2
2.Nerdmt2
3Ironju2
Toate sunt de pvp non-hamachi si sunt super.

| BlackPearl_7457 a răspuns:

Gx. Fi sigur!

| BlackPearl_7457 a răspuns:

Metin 2 dinamik este foarte taare si crestirepede

| borack13 a răspuns:

Http://metin2master.com?a=register&ref=5e5175e562f5c657ad1c
Este super serveru avem nevoie de playeri . Este hostat merge super bine gastesti tot ce vrei pe serveru asta iteme noi . armuri arme toate facute de administratorii metin2master. adica sunt multe iteme care nu o sa le gasiti pe alte servere . mapele sunt modificate super bine ... noi mounturi mape noi... bosi noi tot tot este nou . sper sa va placa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru borack13):

E pe romana?

| Florian000 a răspuns (pentru borack13):

Sall mai joci pe sv asta ca ma apuc si eu ca nu mi place sa joc singur adica niciun prieten vb prin mesaje TPU ca nu dau acum id de mess big grin

| Florian000 a răspuns (pentru borack13):

Stii ce lasa ca nu mai mrg X-(

| Brioşicazburătoare a răspuns:

Incearca'l pasta;)) :
http://www.empiremmorpg.com/
E super cresti repede :>
Dar ca'i in Italiana -cel putin asa cred :-?
Marog;;)
Funda :o3?