| DeKoniec a întrebat:

Care sunt cele mai bune laptop'uri?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand doresti sa-ti cumperi o "scula", trebuie in primul rand sa stii la ce doresti sa o folosesti. Dupa aceea, cauti pe cele care raspund cerintei pret/ calitate.

| DeKoniec explică (pentru neutrino):

Imi trebuie in primul rand durata. voi lucra mult pe el, si nu mi-ar prinde bine sa ma lase in pana cand mi-e lumea mai draga. Iar daca te referi la jocuri video, eiiii, acolo am eu grija rolling on the floor) Multumesc de raspuns!

| greyhound a răspuns:

Asus, HP, Dell Inspiron

| MihaiGe a răspuns:

Cele mai bune sunt cele Asus, depinde de componente...

| marinutsssa a răspuns:

Eu folosesc ASUS si este foarte bun! FUNDA!