| TinaDeea a întrebat:

Hey TPU... am si eu nevoie de niste raspunsuri URGENT! Vreau sa'mi cumpar un laptop. Problema e ca mi'l cumpara cineva din GERMANIA. Vreau si eu sa stiu niste marci bune de laptop'uri. Care sunt cele mai bune laptop'uri?

Multumesc anticipat. FUNDaaa :X:X

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Nu exista o marca cea mai buna,fiecare producator scoate ceva in plus sau minus fata de alt producator.
Cele mai cunoscute marci de laptop--uri,sunt Dell Acer, Toshiba, Asus etc.
Dar bineinteles, nu depinde doar marca laptop-ului, conteaza ce piese are in interiorul laptop-ului, ca poti sa-ti iei cea mai buna marca din lume, daca nu are componente bune in el, degeaba il ai.
Un lapptop mai cat de cat, gasesti de la 2000lei in sus.
bafta!

| xToTheZx a răspuns (pentru tteo92):

Gresit,cel mai cunoscut e Apple.

| tteo92 a răspuns (pentru xToTheZx):

Apple,nu gasesti decat de la 4000lei in sus si ala cel mai ieftin si care nu e bun, eu am zis asa la un pret mai retras, ca puteam sa ii spun si eu un laptop de 100 de miliaone.
De aia nici nu am pomenit de Apple.

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pentru ce vrei sa folosesti laptop-ul? Iti putem recomanda o configuratie potrivita pentru activitatile tale.

| AleGsZ a răspuns:

Zi-i sa-ti ia un AlienWare,e putin praf, "google it!", daca nu, un Apple e bun, mai e si Dell, Asus, Acer. Eu am un Samsung si e beton!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dell sau Toshiba.

| xToTheZx a răspuns:

Depinde de bugetul tau. Daca vrei ceva beton atunci iti recomand un Apple. Daca ai un buget mai mic atunci un Toshiba sau Samsung. Sper ca te-am ajutat, Bafta!