| yonutz6399 a întrebat:

Care sunt cerintele pentru gta5 pc OFICIALE? Il va putea rula un pc de gaming de 3000 lei?

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Un PC de gaming actual la 3000 de lei poate sa ruleze fara probleme orice joc aparut, chiar si Watch Dogs pe Ultra.
Nu exista cerinte oficiale pentru GTA V, nu stim nimic despre optimizare, dar sa ne rugam sa nu fie ca la GTA IV sau Watch Dogs... Dar mai mult ca sigur un PC de 3000 de lei o sa il ruleze fara problemewinking

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cel mai probabil, cerintele oficiale vor fi ca aici, mai mult ca sigur.
http://www.game-debate.com/....../index.php

| CinevaNou a răspuns:

Daca il optimizeaza la fel de bine ca pe 4, s-ar putea sa-ti sacadeze si cu pc de gaming de 5000lei.

| hp8510p a răspuns:

Nu exista cerinte oficiale pana nu se lanseaza jocul

| SouLIce a răspuns:

GTA 5 nu cred ca va avea cerinte foarte mari
in prezent, cu 3000 lei poti avea un pc care sa ruleze gta 5 cu setarile la high dar acum depinde si cant ti-ai luat pc-ul

| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

N-o sa aiba cerinte mai mari ca GTA IV. Daca il rulezi pe 4 la maxim, n-o sa ai probleme.

| zuzuluzu a răspuns:

Da il va putea rula un pc de 3000lei http://bit.ly/1pESKqY

| Unity a răspuns:

Stai chill, GTA V apare in toamna asta pe PC (Parca asa era), deci asteapta pana atunci.