| razvan1008 a întrebat:

Care telefon e mai bun nokia 5200 sau nokia 6131?

3 răspunsuri:
| Ionut_8418 a răspuns:

Iti recomand 6131 este rezistent, si are un aspect placut. Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5200. e ffffffff bun. am avut si eu. big grin

| dinamohf a răspuns:

Am avut 6131 e e mai bun are un ecran mai mare si culori mai multe (16 mil de colori ) merg si jocuri frumusele dar pacat de el ca are o camera foto de 1, 3 megapixeli pe cand 5200 e abia VGA si nu prea sunt in rezolutie mare modul video e slab e in format 3gp(se vede in patratele ), nu mp4(are o claritate mai mare) cum ar fi mai adecvat... la muzica sunetele se aud la fel ambele au doar un difuzor... si la net ambele sunt 2G eu cunoscandule pe amandoua mai bun e 6131 big grin