| phantom2k a întrebat:

Care tine incarcat mai mult galaxy s3 sau iphone 5? sau mai bine zis care este mai bun dintre aceste doua telefoane pentru ca eu am avut un iphone5 dar nu prea am avut grija de el si sa zgariat, s-a crapat la colt difuzoru nu mai merge bine rolling on the floor) multe si am gasit un baiat care era un fan sa zic asa iphone si am facut schimb cu s3 lui!

Răspuns Câştigător
| BoggyP a răspuns:

S3 tine mai mult incarcat...dar ihpone 5 e mai performant..asa cu putin

2 răspunsuri:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

O alegere foarte buna este mai bun un Samsung decat iphone, la astia de la iphone decat marca sunt de ei ca rest-ul pauza!

| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

S3-ul nu poate fi comparat cu iPhone 5, il bate la multe categorii