| Mhaa_Yo_Aly_1999 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva in legatura cu doua telefoane ( Samsung Galaxy S3 si Iphone 4 ) nu stiu la care tine mai mult bateria! Fundita :* :*!

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

Samsung->2100mAh - SuperAmoled(consuma mult)
iPhone->1420mAh - IPS(consuma mai mult)
Deci Samsung.
Dar, sincer, nu fa nerozia de ati lua iPhone 4 in loc de S3. Nu alege IOS in loc de ANDROID. Nu alege 1GHz in loc de Quad-Core1. 4GHz. Nu alege 5MP in loc de 8. Nu alege o amarata de rezolutie de 640 x 960 in loc de HD-ul 1280 x 720 al S3-ului. Nu alege buturuga de 9mm in loc de elegantul 8.6mm. Nu alege 512MB RAM in loc de 1GB RAM. Si cate si mai cate in ciuda faptului ca iPhone 4 e 1700lei si S3-ul e 1500lei.

3 răspunsuri:
| al3x955 a răspuns:

Depinde cat si cum folosesti telefonul, oricum Samsung pe hartie are bateria mai mare, deci tine mai mult.

| bobidan a răspuns:

S3 e cel mai bun telefon te asigur.