| Stef29 a întrebat:

Cn ma poate ajuta cu o problema si anume:Cum sa imi instalez un windows de pe stik in pc da vreau ca partitia cu windows sa fie C daca ma inetelegeti.Cn imi poate explica?

Răspuns Câştigător
| HeX a răspuns:

Ai aici pentru Windows XP:
http://www.go4it.ro/......l-3124245/

Pentru instalare intrii in Bios: Restart -> Apasa tasta |Delete| pana auzi un beep sau apare un meniu albastru cu alb pe ecran -> te duci la |BooT Sequence| -> Dezactivezi |Hdd| si |Cd/DvD| si la Other Device alegi Usb -> apoi dai F10 -> YeS -> Apare un text alb de genu |1. text mode .etc.etc. / 2.gui mode .etc.etc.| -> dai pe "text mode" si astepti [apoi continui formatarea] si apoi [dupa restart] dai la "gui mode" si continui. :). sper ca te-am ajutat. Funda? :) :)

1 răspuns: