| lola_2540 a întrebat:

Care vi de pare cel mai bun operator de telefonie mobila?
Orange, Vodafone, etc?

19 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Cosmote ar fi cel mai rentabil. Ofera multe pentru relativ putini bani.
Cat despre acoperire, stiu ca Orange prinde semnal in varf de munte fata de un Vodafone iar Cosmote-ul meu avea semnal in zone rurale unde Vodafonul meu era mort.
Despre Orange nu ma pricep, nu dau doi bani pe ei. Am inceput cu Connex/Vodafone si de vreo 4 ani sunt pe Cosmote si am la 6 euro 300 min... extrem de mult pentru ce imi trebuie dar mi se pare ieftin.

| AlinaaAli a răspuns (pentru CapitanuSemafor):

La 6 euro 300 de minute? mi se pare destul de putin, foarte putin.

| Ady3456 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Exact.eu cu 5 euro la Vodafone am 1000 in retea si 75 nationale.

| CapitanuSemafor a răspuns (pentru AlinaaAli):

E cel mai mic abonament posibil, luat acum 4 ani. 6.2 euro, 300 min/SMS si 60 min nationale care se pot aduna pana la maxim 120 min

| CapitanuSemafor a răspuns (pentru Ady3456):

95% din cunoscuti ii am in Cosmote. Fiecare ar trebui sa-si aleaga reteaua si dupa asta.

| SorinELoo7 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Soră-mea are doar cu 3 €: 3000 minute şi 3000 sms
Mi se pare cel mai bun COSMOTE

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru AlinaaAli):

Nu. si eu am asa cu 6 euro 3000 de minute, 3000de sms 3000 de minute cu romtelecom

| DeylerCR a răspuns (pentru CapitanuSemafor):

Ce,ce,ce bai deci am avut o data cosmote si am fost in excursie cu clasa la munte si cind am vrut sa sun pe cineva aveam semnalul de ****.

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună. Eu folosesc Vodafone și sunt foarte mulțumită happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote

| SorinELoo7 a răspuns:

Că tot veni vorba de operator de telefonie mobilă, pentru net care este cel mai bun?

| ViperXd a răspuns:

Cosmote.

| Dani21Dany a răspuns:

Vodafone evident eu am 7 euro ma tine 2 luni si am 3000 min in retea si 125 nat.
Iar pe fix recomand Romtelecom platesc 40 lei pe luan si vb non stop retea si 100 min gratis Vodafone, iar in strainatate etc platesti 1 euro la 20 de min

| Smiiiilee a răspuns:

Orange sau Cosmote... Fundita?

| DeylerCR a răspuns:

Orange

| milimario a răspuns:

Vodafone

| Ady3456 a răspuns:

Vodafone( el a venit primul in Romania si a pus bazele GSM)

| Ţughi a răspuns:

Orange

| CrisyStar a răspuns:

Vodafone e cel mai bun! Cine s-ar baga pe Orange aia care nu au nici internetul ca lumea si daca vrei sa iti iei un tell fain sau un abonament pantera, delfin etc. trebuie sa platesti 30 si cv de euro pe luna.Eu la Vodafone mi-am luat un smartphone cu 5 lei si cu 10 euro pe luna si am 2500 min in retea si 2500 nationale+ internet! Cosmote ii...ok.