| Elenaaa23 a întrebat:

Cat costa sa repari ecranul putin spart al unui Note II?

3 răspunsuri:
| dianamrrrrr a răspuns:

Chiar daca e doar putin spart trebuie inlocuit tot. adica asa am patit eu la s3. nu poate sa iti inlocuiasca doar o bucatica de ecran laughing) pe mine m-a costat 300 lei cu tot cu noul ecran si montajul.

| Elenaaa23 explică (pentru dianamrrrrr):

A da, stiu ca trebuie inlocuit tot ecranulhee hee dar oare crezi ca la Note II e mai scump sau mai ieftin?

| dianamrrrrr a răspuns (pentru Elenaaa23):

Chiar nu stiu dar sigur nu e diferenta mare. chiar daca e mai mult sau mai putin diferenta nu poate fi mai mare de 50 lei deci nu cred ca e o problema din punct de vedere financiar daca ai note2 laughing)