| gabriielaaa a întrebat:

Cat costa un windows nou si cat timp ii ia sa-l instaleze cineva? Recomadari, apropiere de pascani Iasi.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde de ce versiune de windows vorbesti, 7, 8.1, 10, windows 10 undeva la 250 de euro original, instalarea dureaza cam 30/40 de minute, dar depinde de ce hard ai, ca daca ai ssd si in 20 de miinute se instaleaza, costul depinde de ce anume vrei, windows, drivere, programe etc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Preturi de la 200 și ceva lei. Uite aici:
https://sisteme-de-operare.compari.ro/
In juma de oră, un tip valoros te-a rezolvat.

| HadesSs a răspuns:

Http://www.cel.ro/......yA3NzQu-l/
Nu cred ca merita sa dai banii pe un windows nou dar tu stii, instalarea cred ca dureaza in jur de o ora, depinde ce calculator ai.

| gabriielaaa explică (pentru HadesSs):

E laptop mersi tuturor