| Bogdan549 a întrebat:

Cat de mult merita un sistem de tip hackintosh? Adica stiu ca este greu de facut dar prefer sa-mi creez un sistem pe componente si sa-mi pun mac os x. Si daca merita puteti sa-mi spuneti cum se instaleaza max os x ultima versiune fara un calculator cu mac.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Exista programe windows pentru instalarea / rularea atat a sistemelor mac si pentru Linux. In general se pot descarca gratuit si gasesti si tutoriale.

| Bogdan549 explică (pentru Bula):

Pai si unde pot gasi un tutorial mai usor sa nu-mi stric PC-ul.