| anonim_4396 a întrebat:

Cat inseamna 10 gb/ luna trafic? adica cati vizitatori pot accesa acel site?

Răspuns Câştigător
| AliceThai a răspuns:

Depinde de sit, daca situl tau are o pagina de 1gb atunci un singur vizitator e de ajuns sa atingi limita... greu de crezut ca cineva va astepta sa descarce pagina aceea, doar daca cumva afiseaza si ruleaza vreun film gazduit de tine.
Dar cred ca paginile normale nu au mai mult de 100kb, asa ca fa si tu calculele. Ia in considerare si ca majoritatea vizitatorilor deschid mai putin de 3 pagini dupa care schimba situl happy