| Boby a întrebat:

Cati vizitatori are acest site pe zi Dar sa nu ma mintiti

Răspuns Câştigător
| necenzurat a răspuns:

Http://www.sati.ro/index.php?page=filter&site_id=358&filter_on_period=3... nah uite linkul direct cu statistici live din sati (porcarie de sistem de contorizare, nu am incredere) da poti sa o iei ca orientare

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Multi, tot mai multi. Daca te uiti la numarul celor registrati, este in jur de 5000. Aproximativ de 2 ori mai mult este numarul carora pun intrebari, fara a fi registrati. La acesta se mai adauga curiosii, care vin doar sa se uite...

| videoblog a răspuns:

Eee, daca nu au nici un contor vizibil, greu poti afla.

| Boby explică:

Concret vreau concret
Ma omoara curiozotatea

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi ca normal se afiseaza in permanenta... acum sunt 6068 utilizatori, 73519 raspunsuri date, 12435 intrebari si 8 minute termen mediu de raspuns... la o intrebare. Posibil ca cei care raspund sa fie mai putini - presupun ca sunt numarati si toti anonimii care pun intrebari.
Oricum cand mai ai nelamuriri poti sa ne intrebi pe noi, de preferinta la Cafeneaua TPU, poti sa intrebi pe Administratorii de la TPU sau poti sa te uiti la Intrebari frecvente.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Acum am vazut ca intrebai cati intra zilnic... Nu stiu, probabil ca asta stiu doar cei care administreaza site-ul. In general nu cred ca este relevant. Unii au timp sa intre intr-o zi, altii nu... Ei pot sa fie mai bine cuantificati dupa numarul lor general... Asa cum sunt postati si pe site.

| Delia 75 a răspuns:

Pe zi nu stiu sigur, dar potrivit unui studiu facut de Money Express o medie de peste 51.000 de vizitatori unici pe saptamana.Mai mult de 212.000 afisari si aproximativ 61.000 de vizite, conform datelor prelevate de SATI. Multumit?laughing

cami
| cami a răspuns:

Nu este un nr constant/zi oricum site-ul asta este f popular cred eu happy

| arsenia a răspuns:

Intreaba operatorii, noi nu stim, cel putin eu nu

| Paula a răspuns:

Cat incape
oricum multi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.vestvest.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metoda de aici: http://www.ciocalau.ro/2010/10/cum-determini-traficul-unui-site/

Răspuns utilizator avertizat
| airlinestravel a răspuns:

Te incanta cu ceva daca aflii cati vizitatori are acest site? Pornesti o campanie publicitara?