| robbytz11 a întrebat:

Unde pot vedea cati vizitatori are un site?

3 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Depinde. Daca e site-ul tau, poti sa inregistrezi cati vizitatori ai folosind Google Analytics sau alte servicii de genul asta (WordPress are o pagina de statistici destul de detaliata). Daca nu e site-ul tau, in mod normal nu poti sa vezi cati vizitatori are. Poti sa vezi ce rank global are (prin Alexa), dar nu si numarul de vizitatori.

| tinaHd a răspuns:

Pai jnu la toate poti vedea, de obikei iti apare sus in dreapta sper ca te-am ajutat:*:*

| alin334 a răspuns:

In cpannelhappy