| anonim_4396 a întrebat:

Caut "expert" in sever cs pentru a adauga amx_, pluginuri, addonsuri, etc >. server este hostat de pe toolz.ro, ( server gratis ) nu reusesc nimic, Rog seriozitate, Ms ID Mess: floryn_nyrolf_93

Răspuns Câştigător
| ZeroTAIAT a răspuns:

Incearca www.gameson.ro/forum :) te inregistrezi si la rubrica CERERI vei fi ajutat cu orice ai nevoie. desigur, poti da PM unui Administrator si te ajuta personal (pe Y! M)

3 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Draghell16@yahoo.com

| pcsick a răspuns:

Oferi bani? pot sa iti fac orice program "sa zboare" cum doresti.

| Takeen a răspuns (pentru pcsick):

Salutari,contacteaza`ma si pe mine pe idul de mess:yubitelutau.