| popescudorinel a întrebat:

Caut o trusa pentru electronisti...imi puteti spune unde pot gasi una ...in care sa am detoate..multumesc..funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Promiseland a răspuns:

Daca scrii pe Google "trusa pentru electronisti" primul raspuns care iti apare este syscomelco.ro si gasesti acolo de la cele mai mici pana la cele mai dotate. Daca nu iti convin conditiile lor de livrare si asa mai departe macar iti faci o idee despre preturi.

| malina02 a răspuns:

Cred ca la dedeman