| Coporan123 a întrebat:

Caut un program de comunicare care sa mearga si pe PC si pe android, un fel de WhatsApp care sa trimita mesaje instantanee, poze, videoclipuri etc.
Stiu ca este Yahoo Messenger dar ala e cam naspa.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Uite unul bun:
http://www.pidgin.im/

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Skype

| al3xander a răspuns:

Eu folosesc viber. se poate instala pe windows si pe mobil, totul e cu un numar de telefon. de asemenea eu folosesc si skype de pe care poti vorbi si video.

| sheamussheamus a răspuns:

Facebook messenger (cel pe care il recomand din toata inima la toti) sau Viber.
Funda? happy

| Coporan123 explică (pentru sheamussheamus):

Mersi big grin Foarte bun, nu m-am gandit. Mai astept si alte programe daca mai exista