| xloverush a întrebat:

Ce ati alege in locul meu? Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S3, Lg Google Nexus 4, Lg optimus G sau Nokia Lumia 920? Motivati-va alegerea. Dau funda. :*

4 răspunsuri:
| axml34 a răspuns:

Eu ti-asi recomanda Nokia lumia 920 pentru ca face poze superbe la intuneric si cu windows 8.1 ai aplicatii aproape ca si la android.
In schimb Samsung s3 este foarte sensibil:capacul din plastic se zgarie usor, daca il scapi pe jos crapa repede, noapte pozele ies ca rahaturile, iar Sony xperia z am auzit ca nu sunt telefoane bune.
Aceasta este parerea mea.

| avramalexei a răspuns:

S3! Am un S3 super telefonul.Ai grija ca e sensibl cand il scapi pe jos in rest nu ai probleme!