| mihainet a întrebat:

Ce ati alege dintre urmatoarele telefoane samsung galaxy s2 sau iphone 4?

7 răspunsuri:
| mihainet explică (pentru RB26DETT):

MS pentru raspunsuri cred ca o sa aleg iphone 4 de la comparatie cu toate ca este potin mai slabut, ma atrage mai mult.

| rocket a răspuns:

Http://event.2parale.ro/......ents/click Aici ai o comparatie intre cele doua, dar eu ti-as recomanda mai degraba Samsung Galaxy Note

| pink425 a răspuns:

Galaxy s2

| TheCritic a răspuns:

Samsung Galaxy S2...e un telefon super. Na` eu nu am fost adepta iPhone-ului niciodata insa de cand am Samsungul asta, chiar sunt super multumita. Samsungul e o marca de telefon rezistenta.

| danylupu a răspuns:

Ne intrebi pe noi ce iti place? thinking pai vezi care iti place cel mai mult si il iei. (simplulaughing ) eu ti-as recomanda Samsung dar si iphone este bun. Nah acum tu stii ce vrei.

| LifeIsGame a răspuns:

Samsung Galaxy S2 este mai bun decat Iphone 4