| babygirlg a întrebat:

Ce ati alege sa cumparati dintre telefoanele: Huawei P9 Lite Mini, Huawei Y6 (2017) si Samsung Galaxy J3 (2016)? As dori sa va motivati raspunsul...sau daca detineti un telefon din cele mentionate sa imi spuneti ce parere aveti. happy Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung Galaxy J3 (2016),personal consider Samsung peste Huawei ca calitate

| BostanDaniel1974 a răspuns:

J3

| PiticaAlle a răspuns:

Buna #babygirlg eu as alege j3-2016 l-am avut si eu este super okk, abia m-am despărțit de el cand l-am luat le j5-2017. acum alegerea este a ta sper sa faci una corectă ca apoi să nu iti pasa rau. Te pup o zi buna

| kinderbueno99 a răspuns:

Cu totii considerati ca Samsung-ul ar fi o decizie buna. Pentru unii da, dar problema e ca, Samsung-ul sacadeaza dupa in timp, in schimb Huawei-ul e mult mai ok, mai ales varianta noua, p9 lite mini, Huawei 2017. Daca e sa luam in considerare acest lucru, ati observat, la Samsung s7 edge, s8 au aparut probleme cu ecranul, dunga verde/mov. Si altele. La Huawei nu s-a specificat nicio problema... Recomand deoarece am o prietena, recent a cumparat un Huawei p9. Este foarte multumita.

| babygirlg explică (pentru kinderbueno99):

Si eu as tinde spre Huawei datorita bateriei si camerei foto cu care se realizeaza niste fotografii mult mai bune...asta din ce am vazut in review-urile de pe Youtube.

| R27 a răspuns:

Eu as alege Samsung!
Am avut Huawei (acum am Samsung galaxy s7 edge) dar sincer...Samsung galaxy j3 este mult mai Ok. Pentru mine este mai usor de folosit. Si este mai rapid! DECI, dupa parerea mea Samsung-ul este mai bun

| R27 a răspuns:

Eu as alege Samsung! Am avut Huawei (acum am Samsung s7 edge) dar Samsung galaxy j3 este mult mai Ok. Dups parerea mea este mai usor de foosit si este mai rapid!