| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege si de ce? Dau fundita!
1. http://www.altex.ro/......s-free-dos

2.http://www.altex.ro/......hics-linux

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Acer-ul este mai performant. eu pe acela l-as alege.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Ti-as propune un laptop Acer este foarte bunwinkingPa pa!

| Pişcoţica a răspuns:

2. clar! Pentru că cele de la Toshiba sunt bune! şiii încă are un preţ foarte convenabil!

Cheers, Pişcoţica!

| daniel2forea a răspuns:

Nu inteleg ce este asa "clar"!
Acel laptop Toshiba nu este cu absolut nimic mai mun decat cel Acer straight face
Unii vorbesc doar sa se afle in treaba.
Eu te sfatuiesc sa cumperi Acer-ul deoarece este mai ieftin si are 2gb eam in pluswinking
Am si eu unul si sunt foarte multumit de cum se misca. Daca vrei jocuri, se descurca dar la cele ceva mai vechi big grin
Inainte am avut tot un laptop Acer. Dupa 7 ani de utilizare inca merge perfect.
Nu mai asculta toate comentariile, cum ti-am mai spus unii comenteaza doar pentru ca nu au altceva mai bun de facutwinking