| BBiiiaa a întrebat:

Ce credeti despre telefoanele Huawei?

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Telefoane low budget facute pe vapor. Nu imi prezinta deloc incredere.

| GEORGE a răspuns (pentru Minks):

Aici ai perfecta dreptate, nu te pot contrazice

| GEORGE a răspuns:

Unele sunt chiar dragute. are o prietena de-a mea unul dar nu stiu exact ce model si seamana foarte mult la model gu Samsung galaxy fit. tot cu sistem android si accelerometru etc. in concluzie e chiar ok dar mai sunt si modele nasoale ma-ntelegi?

| Tavy100 a răspuns:

Sunt foarte rezistente, eu am avut tel Huawei si l-am scapat in piscina si dupa ce l-am recuperat inca mai mergea sunt destul de rezistentewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoanele Huawei(3G) sint ale RDS.Nu sint incintat de ele, deci nu te sfatuiesc sa ie.Numai bine.