| nastasica a întrebat:

Ce e in neregula cu un telefon atunci cand nu poti primi mesaje?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Sau nu ai setat corect in optiunea telefonului centru prin care sa primesti mesajele... Verifica!

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Uneori se intampla si din cauza ca ti-e memoria plina... dar de obicei te anunta telefonul...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Totusi cred ca reteaua de vina...asa mi se intampla si mie cateodata.

| florinmarius a răspuns:

Centru de mesaje MESAJE-SETARI-CENTRU MESAJE acum depinde de operator fiecare au centree diferite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica pe rand: memoria sa nu fie plina, centrul de mesaje sa fie setat corect.

| adrian88 a răspuns:

Sar putea sa nu fie centru de primire setat cum trebuie sau sa ai mesajele deviate catre alt nr de telefon...