1 răspuns:
| Cancerigen a răspuns:

SpaceExplorer USB este un dispozitiv complex construit in jurul celebrului Mouse 3D produs de catre 3Dconnexion.

Foarte usor de folosit, Space Explorer USB constituie un ajutor esential pentru domenii variate, de la proiectare asistata si design grafic, aplicatii educationale si pana la jocuri.

Prin utilizarea SpaceExplorer USB simultan cu un mouse clasic se obtine o crestere a productivitatii de cel putin 30% in conditiile in care sunt necesare cel mult 50% din click-urile de mouse cu care erai obisnuit.

Mouse 3D ^^, happy