| anonim_4396 a întrebat:

True... http://2.bp.blogspot.com/......00/nun.jpg

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

In societatea oligofrena in care traim exista doar porci, vaci si oi ale lui God, deci putem spune si asahee hee
Whatever, poftim 2 lei si o punga de pufuleti pentru ca in cateva ore o sa se ia lumea la bataie. Well done, son.

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Ai și film cu ea? ^^

| MâţulMov a răspuns:

WTF?
Du-te si posteaza la religie, sati sara pocaitii in cap, sau ce, te temi de ''Butonul Rosu''? (Ma rog, in unele cazuriwinking )

| Trinitas a răspuns:

Te rog, pune-o la Religie. Ma bate curiozitatea sa stiu ce prosti mai comenteaza.