| Antonio_Antonio_1981_g4KB a întrebat:

Ce format trebuie sa aiba un videoclip sa fie compatibil cu videoproiectorul?

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu conteaza formatul trebuie doar sa ai mufa potrivita si formatul 720 sau 1080p

| RAY a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Conteaza formatul de redare video, in general avi, dvd sunt formate generale

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza formatul si nici rezolutia, poate sa fie ea 1080 sau chiar 144p, nu conteaza cam nimic de fapt.

| BIoody a răspuns:

Nu conteaza trebuie ca rezolutia sa fie compatibila doar big grin

| iwefgOficiall a răspuns:

Ce model este videoproiectorul?

| Antonio_Antonio_1981_g4KB explică (pentru iwefgOficiall):

Este un Projector PortiMaxi RoHS