| Alex14DaFunda a întrebat:

Ce imi recomandati dintre:
Nokia Lumia 520
Tableta Asus MeMO Pad ME172V-1B063A cu procesor VIA WM8950 1.0GHz, 7", 1GB DDR3, 16GB, Wi-Fi, Android JellyBean 4.1, Titanium Gray
Primul raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| Cavani1999 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Nokia lumia 520, datorita pretului foarte accesibil si dotarile foarte bune ce le are.Parerea mea, desi nu prea ma pricep la gadget-uri.

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Tableta Asus.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex14DaFunda explică:

Si eu as alege Nokia Lumia 520 pentru ca si fratele meu are si e mai accesibil, Scuze pentru ca nu dau funda primului raspunslaughing