| Lindoro a întrebat:

Ce inseamna asta:windows delayed write failed windows was unable to save all the data for the file.Imi apare aceasta eroare si mi se blocheaza calculatorul

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Inseamna ca ai virusi!

| Lindoro explică (pentru K0sti):

Nu am virusi.Am pus un hard nou si pe el am pus un windows.

| K0sti a răspuns (pentru Lindoro):

Si in afara de windows nu mai ai nimic pe hardul ala? Nu ai downloadat nimic? Nu ai copiat nimic de pe hardul vechi, de pe vreun stick?

| Lindoro explică (pentru K0sti):

Nu am copiat de pe hardul vechi nimic.Cred ca problema era driverul de la placa video

| K0sti a răspuns (pentru Lindoro):

Ma indoiesc! In fine, ai rezolvat?

| Lindoro explică (pentru K0sti):

Pe hardul nou am copiat doar niste filme.Deci nu am virusi.Totul era de la driverul de la placa video. Puneam unul ce nu se potrivea.