| sokey a întrebat:

Ce inseamna "Defecte estetice" la telefoane si tablete?

Răspuns Câştigător
| TomaKa1900 a răspuns:

Pai Defectele estetice se caracterizeaza de la zgarieturi mici pana la greseli de imbinari ale telefonului (coltul X incepe sa agate)

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Zgarieturi, crapaturi

Răspuns utilizator avertizat
| ForYouBaby a răspuns:

Adica cele care se refera la defectele aspectului adica acele defecte precum mici zgarieturi, chestii mici rupte, crapaturi etc happy

| MaRyWssssss a răspuns:

Defecte estetice sunt defecte fata de cum arata un lucru, adica cum se prezinta, daca un telefon are zgarieturi pe display inseamna ca are defect estetic.
sau daca are crapata carcasa tot defect estetic e